prihrávky: Kadlečík 3, Vitáloš, Ravasz

vylúčený: Ravasz 4, Kadlečík 2

zostava:  Moravčík - Ravasz, Strnád, Vitáloš - Jačovič, Kadlečík, Krajčírovič - Cvengroš

Hodnotenie:

Ravasz Andrej (kapitán Vrakune):  Som veľmi rád že sa nám podarilo zvíťaziť napriek tomu, že sme prišli v malom počte, na šťastie súper prišiel v ešte nižšom. Súper čakal na brejky, ktoré mu najmä v druhej tretine vyšli ukážkovo. Chalani ukázali opäť srdce, bojovali sme až do konca a podarilo sa nám zvíťaziť. Chalanom ďakujem za predvedenú hru. Myslím že dnes sme o ten gól boli lepší!

Alfoldy Juraj (kapitán TJ SAV Lamač):  Hrali sme presne to čo sme si povedali, len bohužiaľ sme vydržali len dve tretiny. Dnes vyhral šťastnejší tím a nie lepší. Tri góly sme dostali po tečovaných strelách! Zápas sa lámal za stavu 3:1 pre nás, kde sme mali dve výborné šance, ktoré sme nevyužili a súper sa chytil gólom z protiútoku na 3:2. Neskôr sme vyrovnali na 4:4, vtedy sme verili že si bod odvezieme, čo sa nám žiaľ nepodarilo.